![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327253
*
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2020
kl 18:20:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 17:11:28
1
100 kr
6/6 17:54:52
2
Vinnande bud
7/6 17:27:20
3
500 kr
7/6 17:27:20
2
(budbetjänt)
8/6 17:16:50
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:23
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/6 17:11:28 | 1 | 100 kr |
6/6 17:54:52 | 2 | Vinnande bud |
7/6 17:27:20 | 3 | 500 kr |
7/6 17:27:20 | 2 | (budbetjänt) |
8/6 17:16:50 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:23